Planet - PL-MGB-LA10
(Ürün Kodu: 118982)

KDV'li Fiyat: 204.21 TL

SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC modül-10km<br> SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km...

Planet - PL-MGB-LA10

Assmann - DK-1644-A-005/R
(Ürün Kodu: 113844)

KDV'li Fiyat: 17.66 TL

Digitus CAT 6A S-FTP Patch Kablosu, LSZH, Cu, AWG 26/7, 0.50 metre, kırmızı renk...

Assmann - DK-1644-A-005/R

Assmann - DN-3027
(Ürün Kodu: 117086)

KDV'li Fiyat: 295.48 TL

Digitus USB Tip C Gigabit Ethernet Adaptörü<br> Giriş: 1 x 10/100/1000 port<br> Çıkış: 1 x şarj özellikli USB Tip C (PD 2.0, 60W,...

Assmann - DN-3027

Planet - PL-XGS3-24242
(Ürün Kodu: 122287)

KDV'li Fiyat: 14274.00 TL

Layer 3 Stackable Yönetilebilir Switch (Layer 3 Stackable Managed Switch)<br> 24 x 100/1000X mini-GBIC/SFP slot<br> 16 x 10/100/1000BAS...

Planet - PL-XGS3-24242

Assmann - DA-70216
(Ürün Kodu: 118386)

KDV'li Fiyat: 79.44 TL

Digitus 4 Port USB 2.0 Hub, kablo formunda çok kollu, plastik<br> Digitus Slim Spider USB Hub...

Assmann - DA-70216

Assmann - A-DS 09 PP/Z
(Ürün Kodu: 116807)

KDV'li Fiyat: 4.80 TL

D-Sub 09 poles connector, straight for PCB, phosphorbronze (male)...

Assmann - A-DS 09 PP/Z

Aten - ATEN-VS182A
(Ürün Kodu: 112877)

KDV'li Fiyat: 571.78 TL

2 Port 4K HDMI Çoklayıcı (2 Port 4K HDM Splitter)...

Aten - ATEN-VS182A
 
Ruijie - RG-M7800C-24GT24SFP4XS-E
(Ürün Kodu: 121382)

KDV'li Fiyat: 0.00 TL

S7800C Line Card<br> 24 x Gigabit Ethernet copper port (RJ45)<br> 24 x Gigabit Ethernet fiber port (SFP, LC)<br> 4 x 10G Ethernet fi...

Ruijie - RG-M7800C-24GT24SFP4XS-E

Assmann - DA-10603
(Ürün Kodu: 113399)

KDV'li Fiyat: 479.17 TL

Digitus Günlük Kullanım İçin Uygun Marrakech Markets Notebook Taşıma Çantası, Mor/Yumurta Sarısı Renk, 42 x 31 x 12 cm (Maksimum 15,4"...

Assmann - DA-10603

Assmann - AK-330105-100-S
(Ürün Kodu: 113540)

KDV'li Fiyat: 384.62 TL

HDMI High Speed Bağlantı Kablosu (HDMI 1.3), 1080p, HDMI tip A Erkek - HDMI tip A Erkek, 10 metre, CU, AWG28, 2x zırhlı, <b>amplifikatörlü...

Assmann - AK-330105-100-S

Aten - ATEN-VE800A
(Ürün Kodu: 118811)

KDV'li Fiyat: 816.82 TL

HDMI Sinyal Uzatma Cihazı, Alıcı (Receiver) ve Verici (Transmitter) Birim dahil, 60 metre <br> HDMI Cat 5 Extender (1080p@40m; 1080i@60m)...

Aten - ATEN-VE800A

Assmann - AK 82301
(Ürün Kodu: 113427)

KDV'li Fiyat: 122.21 TL

KVM (Keyboard/Video Monitor/Mouse) İçin Ahtapot Kablo, 1.80 metre, siyah renk, 1 x VGA HDDB15 Erkek, 1 x USB A Erkek (Klavye ve Mouse) <=> 1 x...

Assmann - AK 82301


kobiler arası reklam değişim sistemi eKobi.net