Assmann - AK-310103-200-E
(Ürün Kodu: 113465)

KDV'li Fiyat: 143.16 TL

VGA Monitör Kablosu, DSUB 15 erkek <=> DSUB 15 erkek, 20 metre, CU, 3Coax/7C, AWG28, 2x ferrite filtreli, UL, bej renk...

Assmann - AK-310103-200-E
 
Assmann - AK-340416-002-W
(Ürün Kodu: 114108)

KDV'li Fiyat: 184.33 TL

Mini DisplayPort <-> HDMI Adaptör Kablosu, mini DP Erkek <-> HDMI Tip A Dişi, 0.20 metre, HDMI 2.0, aktif, CE,altın kaplama, beyaz ren...

Assmann - AK-340416-002-W
 
Assmann - A-CCS 068-Z-T
(Ürün Kodu: 113113)

KDV'li Fiyat: 7.59 TL

KARE SOKET, 68 PIN...

Assmann - A-CCS 068-Z-T

Assmann - AWZ 60
(Ürün Kodu: 113250)

KDV'li Fiyat: 2.32 TL

Yassı Kablo Konnektör Askısı...

Assmann - AWZ 60

BEEK - BC-S6A030R
(Ürün Kodu: 114401)

KDV'li Fiyat: 21.91 TL

Beek CAT 6A SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, LSOH, 3 metre, AWG 26, Kırmızı Renk ...

BEEK - BC-S6A030R

Assmann - AK-770900-360-N
(Ürün Kodu: 113682)

KDV'li Fiyat: 124.55 TL

Kablo Bağı, işaretleme plakalı, 4.8 x 368 mm, Paket İçeriği: 100 adet, şeffaf renk...

Assmann - AK-770900-360-N

Assmann - DK-1617-010/G
(Ürün Kodu: 113961)

KDV'li Fiyat: 6.95 TL

Digitus Patch Kablo, U-UTP, CAT. 6, 1 metre, AWG 26/7, Cu, LSZH, yeşil renk...

Assmann - DK-1617-010/G

RETRO Dell Inspiron 5423, 5523, 2NJNF Notebook Bataryası
(Ürün Kodu: 106610)

KDV'li Fiyat: 370.90 TL

...

RETRO Dell Inspiron 5423, 5523, 2NJNF Notebook Bataryası
 
Ruijie - RU-40G-QSFP-SR-MM850
(Ürün Kodu: 111586)

KDV'li Fiyat: 0.00 TL

40GBASE-SR, QSFP+ Transceiver, MM (850nm, 100m with OM3 fiber, 150m with OM4 fiber, MPO)...

Ruijie - RU-40G-QSFP-SR-MM850



kobiler arası reklam değişim sistemi eKobi.net