Schukat - SCH-BDX53C
(Ürün Kodu: 114877)

KDV'li Fiyat: 5.95 TL

NPN DARL. 100V 8A 60W TO220...

Schukat - SCH-BDX53C
  
Schukat - SCH-CS004.7/100
(Ürün Kodu: 115067)

KDV'li Fiyat: 0.64 TL

Kondansatör Elko Dik Tip...

Schukat - SCH-CS004.7/100
  
Planet - PL-ICS-2200T
(Ürün Kodu: 129269)

KDV'li Fiyat: 5542.37 TL

Endüstriyel 2-port RS232/RS422/RS485 Serial Device Server (Industrial 2-Port RS232/RS422/RS485 Serial Device Server)<br> 2KV sinyal izolasyon ...

Planet - PL-ICS-2200T

OEM - LS48-C3S-TC-N-B5
(Ürün Kodu: 114940)

KDV'li Fiyat: 4162.25 TL

Gigabit İletişim için Small Form Pluggable (SFP) Modül, Single-Mode Fiber (SMF) ile kullanılır, 9/125 Mikron (10 km), ışık dalga boyu TX-1550...

OEM - LS48-C3S-TC-N-B5

DSG-Canusa - D-H 1/16SA
(Ürün Kodu: 114148)

KDV'li Fiyat: 8.70 TL

ISI ILE DARALAN BORU SARI...

DSG-Canusa - D-H 1/16SA

BEEK - BN-JD092B
(Ürün Kodu: 125218)

KDV'li Fiyat: 998.07 TL

Beek HP 10 Gigabit SFP+ MultiMode Modül<br> SFP+ 10G 850nm 300m DDM MMF ...

BEEK - BN-JD092B

Ruijie - RG-MINI-GBIC-LX
(Ürün Kodu: 129436)

KDV'li Fiyat: 0.00 TL

1000BASE-LX, SFP Transceiver, SM (1310nm, 10km, LC)...

Ruijie - RG-MINI-GBIC-LX

Schukat - QM004.0
(Ürün Kodu: 114865)

KDV'li Fiyat: 6.57 TL

KRISTAL, 4,0 MHz HC-18/U...

Schukat - QM004.0

BEEK - BC-U6005
(Ürün Kodu: 129261)

KDV'li Fiyat: 13.36 TL

Beek CAT. 6 Patch Kablo, U/UTP, 0,5 metre, AWG 26, Gri Renk, LSZH...

BEEK - BC-U6005

Assmann - DN-93904
(Ürün Kodu: 118385)

KDV'li Fiyat: 64.84 TL

Digitus CAT. 5E Patch Kablo Adaptörü, Zırhlı/Shielded, 2 x RJ45 Dişi <-> 1 x RJ45 Erkek, Kablo mesafesi 0.19 metre...

Assmann - DN-93904